Kontakt:

TK REM - CENTRALA

Godziny otwarcia: pon-pt od 8:00 do 17:00
ul. Stolarska 2, 05-480 Karczew
Telefon: +48 22 718 16 10, 
Telefon: +48 22 719 09 48
Fax: +48 22 718 16 16
e-mail: tkrem@tkrem.pl

Dział handlowy 
 
Justyna Walkiewicz
justyna.walkiewicz@tkrem.pl
+48 609 950 001

Cezary Osiak
cezary.osiak@tkrem.pl
+48 603 311 001


Eksport   

Rafał Remboch
rafal.remboch@tkrem.pl
+48 605 613 337 

Produkcja

Sebastian Markowski
sebastian.markowski@tkrem.pl  
+48 609 374 001 

Dział techniczny  

Dawid Bodalski
dawid.bodalski@tkrem.pl
+48 692 834 778

Jarosław Lis
konstruktor@tkrem.pl

Artur Bińkowski
artur.binkowski@tkrem.pl

Przedstawiciele Regionalni  

Joanna Klak
joanna.klak@tkrem.pl
+48 603 965 001

Michał Buczyński
michal.buczynski@tkrem.pl
+48 605 642 001


TK REM - ODDZIAŁ KATOWICE

Godziny otwarcia: pon-pt od 7:00 do 16:00
ul. Słoneczna 50, 40-135 Katowice
Tel. +48 32 202 80 44
Fax +48 32 202 80 44
katowice@tkrem.pl

Mariusz Pluta
+48 601 932 001


TK-REM
TK REM ul. Stolarska 2, 05-480 Karczew, Polska
Telefon: +48 22 718 16 10
Telefon: +48 22 719 09 48
Fax: +48 22 718 16 16
E-mail: tkrem@tkrem.pl
ODDZIAŁ KATOWICE ul. Słoneczna 50, 40-135 Katowice, Polska
Telefon: +48 32 202 80 44
Telefon: +48 (0) 601 932 001
Fax: +48 32 202 80 44
E-mail: katowice@tkrem.pl
TK REM - Systemy tras kablowych. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017
Tworzenie stron WWW, hosting - netwave.pl